Březen

V březnu naše třída nevlezla „za kamna“, ale naopak jsme se pilně a poctivě učili. V geometrii jsme poznávali, sestavovali a rýsovali geometrické tvary, v českém jazyce jsme se naučili nová písmenka a trénovali jsme čtení i psaní. V tělesné výchově jsme při cvičení využívali nové pomůcky, nejvíc nás baví jízda na vozítkách. Jarní sluníčko se už pomalu začalo ukazovat, proto jsme v březnu chodili víc ven do přírody. Našim oblíbeným cílem se stalo krmení kachen a labutí na rybníce v blízkosti naší školy.

Mgr. Ivana Křivková